Volné pracovní místo  Specialista BOZP – lasery

Vzdělání Vysokoškolské

Pro našeho klienta, přední laserové výzkumné centrum, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista BOZP – lasery.

Náplň práce:

  • posuzování nových experimentů, technologií a zařízení z hlediska BOZP a laserové bezpečnosti
  • navrhování opatření a postupů pro bezpečnou realizaci experimentů
  • vytváření postupů a metodik pro krizové scénáře
  • dokumentace (včetně provozních řádů laboratoří, bezpečnostních směrnic a místních provozně bezpečnostních předpisů)
  • školení, pravidelné bezpečnostní audity pracovišť
  • spolupráce s ostatními členy týmu Safety a dalšími odbornými a vědeckými týmy ELI Beamlines

Požadujeme:

  • VŠ v oboru: bezpečnostní inženýrství, technický či přírodovědný směr, 3+ let praxe v BOZP
  • AJ na komunikativní úrovni (umožňující práci v mezinárodním týmu)
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu učit se novým věcem
  • výhodou je znalost laserové bezpečnosti, ale rádi Vás podrobně zaučíme
  • výhodou je odborná způsobilost v PO

Nabízíme:

  • příležitost podílet se na unikátním vědeckém projektu
  • flexibilní pracovní dobu
  • pěkné pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování a kantýnu
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • místo výkonu práce: Dolní Břežany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá

Máte zájem o nabídku Specialista BOZP – lasery?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista BOZP – lasery

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.